OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

ZIMOWY CZAS

Młodzież z 7 – 22 HP podczas realizacji założeń akcji pn. „Zima z OHP”…
 
Młodzież z ochockiej jednostki, która nie miała możliwości wyjazdu na wypoczynek zimowy skorzystała z zaproponowanej formy odpoczynku, którą zorganizowała jej kadra wychowawcza z hufca.
W ofercie znalazły się gry zespołowe, wyjście na lodowisko oraz warsztaty robienia na drutach dla początkujących.
- 14 stycznia spontanicznie spotkaliśmy się pod PK i N w Warszawie,  by wesprzeć WOŚP i posłuchać koncertów przygotowanych przez organizatorów. Spędziliśmy czas nie tylko przyjemnie,  ale również pożytecznie – opowiadali uczestnicy.
Nie zabrakło zajęć świetlicowych, wśród których znalazły się,   między innymi,  warcaby czy szachy. Młodzież uczestniczyła w wycieczce na lodowisko, a zabawy na lodzie przyniosły uczestnikom wiele radości. Podopieczni wspólnie bawili się, urządzali wyścigi, łączyli się w wężyki i pary. …
 W drugim tygodniu ferii dziewczęta miały możliwość nauki robienia na drutach.
- Chętnie poznałyśmy technikę dla początkujących. Dowiedziałyśmy się w jaki sposób można zrobić samodzielnie szaliki, czapki i inne rzeczy na zimę. Niewątpliwie  popróbujemy własnoręcznie zrobić coś fajnego dla naszych najbliższych i siebie. Ferie, ferie i już po feriach,  ale cieszymy się, że dzięki naszym wychowawcom  mogliśmy spędzić czas razem  - opowiadała młodzież.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004