OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

ROZRYWKOWY ZAWRÓT GŁOWY……

Ferie w 7 – 4 HP….
 
W okresie ferii, kadra 7-4 HP przygotowała dla swoich podopiecznych ofertę zajęć w ramach akcji „Zima z OHP”.  Celem zajęć było zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży i integracja społeczności hufcowej.
W tym roku, młodzież najbardziej preferowała relaks w siedzibie hufca, w towarzystwie  wychowawców i rówieśników. Było więc wspólne śpiewanie karaoke, gdzie młodzież mogła popisać się swoimi  talentami wokalnymi oraz współzawodnictwo podczas różnorodnych gier planszowych. Największą  popularnością, jak zwykle, cieszyła się gra „Zgadnij kim jestem”, która sprawiła wychowankom  wiele radości.
- Dawno już się tak dobrze nie bawiłem. Nie sądziłem, że gry planszowe mogą być tak fajnym zajęciem  – mówił  Kacper, jeden z uczestników hufca. 
Pasjonaci z koła artystycznego mieli okazję szlifować swoje talenty w pracowni plastycznej. Wychowankowie poznali tajniki decoupage  i wykonali ciekawe prezenty dla swoich bliskich z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Osobnym punktem były wyczekiwane przez uczestników spotkania w ramach Klubu  Filmowego, podczas których młodzież w skupieniu,  przy kubku ciepłej herbaty, oglądała filmy polskiego i światowego kina. Po każdej prelekcji wywiązywała się zacięta dyskusja, dotycząca fabuły filmu i gry aktorskiej. Jak wiadomo, gusta są różne, toteż i dyskusjom nie było końca.                                                   
Wspólne śpiewanie, oglądanie filmów i pasjonujące gry, były okazją do integracji uczestników, a dla wychowawców były okazją do lepszego poznania swoich wychowanków.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004