OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

I… PO FERIACH …

Ferie w Pruszkowie…
 

Ofertę różnorodnych zajęć - w ramach akcji pn. „Zima w mieście” -  przygotowała dla swoich wychowanków kadra pruszkowskiej jednostki 7 – 26 HP.

 

- W okresie ferii zimowych duża grupa młodzieży pozostała w domach. Dlatego też, w oparciu o zidentyfikowane potrzeby naszych podopiecznych,  przedstawiliśmy młodzieży sprawdzoną propozycję zajęć   – mówili wychowawcy.
Sporą popularnością cieszyły się wycieczki na miejskie lodowisko, podczas których młodzi ludzie chętnie chwalili się swoimi umiejętnościami. Na lodowej tafli ćwiczyli z zapałem obroty oraz piruety. Nie brakowało też akrobacji tanecznych w rytm muzyki oraz jazdy do tyłu i to na jednej nodze. Atmosfera panująca na lodowisku sprzyjała zacieśnianiu kontaktów, zawieraniu nowych znajomości, a słoneczna pogoda powodowała, że nikomu nie chciało się wracać do domu.
Przez cały okres ferii pomieszczenia jednostki były otwarte dla młodzieży, która przychodziła nadrabiać zaległości szkolne czy porozmawiać z kadrą hufca o swoich problemach i dalszych planach życiowych. Do dyspozycji młodych ludzi były również różne gry planszowe i logiczne.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004